O firmie


Firma z tradycjami

Jesteśmy firmą rodzinną z bogatymi tradycjami. Zajmujemy się przetwórstwem drewna od 1995 roku. Wykonujemy wiaty, altany, carporty, domki drewniane letniskowe i całorocznych. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele bardzo ciekawych rozwiązań i przeróżne projekty altan, wiat, carportów itd.

Od projektu po wyrób gotowy

Wszystkie konstrukcje drewniane wykonywane przez naszą firmę są projektowane komputerowo na specjalistycznym programie do konstrukcji drewnianych. Sami przecieramy drewno, suszymy, heblujemy oraz impregnujemy drewno. Nasze konstrukcje realizowane są według tradycyjnej technologii, uznawanej powszechnie za najlepszą. Technologia ta polega na łączeniu drewna na czopy, gniazda, zamki itp.

Bogaty park maszynowy

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija. Na poszczególnych etapach produkcji korzystamy z nowoczesnych maszyn i urządzeń. Posiadamy bogaty park maszynowy oraz specjalistyczny program komputerowy do projektowania konstrukcji drewnianych takich jak altany, wiaty, carporty, domki letniskowe i całoroczne. Posiadamy własną suszarnię drewna oraz transport.

Najwyższa jakość wykonania

Podczas realizacji naszych projektów szczególny nacisk kładziemy na jakość i estetykę wykonania. Dbamy o wykończenie nawet najmniejszych szczegółów zdając sobie sprawę że to one często odróżniają dobrą firmę od przeciętnej.

Szeroki krąg odbiorców

Nasza ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i firm czy instytucji publicznych. Wieloletnie doświadczenie i własna baza projektowa, pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości, dla najbardziej wymagających klientów.

oferta

 • Carporty
  Wiaty przeznaczone do ochrony pojazdów przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych
 • Altany
  Lekkie konstrukcje drewniane stawiane zwykle w ogrodzie, miejsce spotkań i odpoczynku
 • Więźba dachowa
  Komputerowe projektowanie i wycinanie więźby dachowej

 • Domki drewniane
  Lekkie domki drewniane wykorzystywane jako domki letniskowe idealne do ogrodu i na działkę
 • Konstrukcje
  Elementy konstrukcyjne i wykończeniowe: więźba dachowa, wiązary, słupki, kantówki itp.
 • Inne
  Wykonujemy różne konstrukcje drewniane w zależności od potrzeb klienta